Posjet Aquilla fitness centru

Sudionici projekta „Živjeti zdravo“ pod vodstvom učiteljice Kristine Vrabec i ove su subote bili aktivni i marljivi, radoznali i motivirani. U subotu 21.travnja imali smo priliku posjetiti Aquila fiteness centar u Čakovcu.

Mnogi od nas prvi su se put susreli s teretanom, stoga nas je trenerica Ines povela teretanom i pokazala nam kako pravilno koristiti sprave za vježbanje. Naučili smo kako možemo sami sebi isplanirati trening i kako se pristojno ponašati u teretani. Zatim nas je preuzela trenerica Melani Pocekaj s kojom smo kroz opuštajući razgovor naučili i razmijenili različita iskustva o zdravom životu i treninzima. Nakon toga slijedilo je razgibavanje uz aerobik. Također otkrili smo, za nas, novi oblik vježbanja – pound. Pound je kombinacija lako savladljivih kardio pokreta i vježbi snage uz neizostavno bubnjanje u čemu je angažirano cijelo tijelo. Za kraj smo se malo opustili i napravili vježbe istezanja. Trenerica Melani obavila je odličan posao te nas umorila, ali na pozitivan i jako zabavan način. Nekima nije bilo dosta te ih je znatiželja odvela na isprobavanje različitih sprava za vježbanje. Tako su se neki okušali na traci za trčanje i brojnim drugim spravama koje se tamo mogu koristiti.

Kućama smo krenuli obogaćeni novim znanjem. Zahvaljujemo Aquilla fitness centru što su nas toplo i ugodno primili.