Izbori za predsjednika razreda u 2./4. razredu u PŠ Podbrest

Tijekom mjeseca rujna u kombiniranom razredu 2./4. u PŠ Podbrest provedeni su izbori za predsjednika razreda. Za predsjednicu je izabrana Vanesa Mesarić.

 

Pripreme za izbore trajale su dva tjedna. Učenici su najprije na satu razrednika odredili koje to osobine treba imati učenik koji će ih predstavljati. Tako smo dobili našeg "superjunaka", a onda su učenici sami procjenjivali imaju li neke od osobina koje naš "superjunak" ima.

Tijekom drugog tjedna troje je učenika istaknulo svoju kandidaturu: Vanesa Mesrić, Božidar Sraka i Melani Husić. Nakon predstavljanja, provedeni su izbori tajniim glasovanjem. Više od polovice glasova već u prvom krugu dobila je učenica Vanesa Mesarić. Svi smo joj čestitali i zaželjeli uspješan rad.

 

 

Više slika