Posjet policijskih službenika učenicima 1.c

Dana 12.9.2023. u posjet učenicima 1.c u PŠ Podbrest došla su dvojica policijskih službenika.

Sa učenicima su razgovarali o obveznoj uporabi sjedalica u vožnji automobilom, zabrani samostalne vožnje bicikla prometnicama, uporabi kaciga u vožnji bicikla i romobila. Ponovili su pravilno prelaženje kolnika i značenju svjetala na semaforu. Učenici su pažljivo slušali i iznosili vlastita iskustva. Kao poklon dobili su reflektirajuće vrećice.

 Učiteljica Tatjana Šafarić

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.