Uskrsne aktivnosti učenika PŠ Podbrest

Predstojeće blagdansko ozračje Uskrsa zavladalo je u PŠ Podbrest.

Dana, 19. ožujka održana je uskrsna radionica učenika i njihovih roditelja/baka zajedno s učiteljicama Petrom Srnec i Tatjanom Šafarić. Najprije su se oslikavale pisanice komadićima kolaž papira. Nakon malog druženja uz sok i grickalice prionuli smo izradi zečića od čarapa. Kreativni i vješti roditelji/bake uz pomoć učenikaizradili su puno različitih zečića. Čarolija Uskrsa prenesena je i na prostorije naše škole koje su ukrašene u tom duhu. Bili smo vrijedni pa smo u dvorištu ispred dućana ukrasili grane vrbe šarenim pisanicama i tako doprinijeli uskrsnom ozračju samoga sela. Nastavljena je i dobra suradnja s Udrugom Brest te je u nedjelju, 24.3. održana kratka priredba povodom prodajne izložbe udruge. Svi učenici naše škole otpjevali su i recitirali pjesmice na temu Uskrsa i proljeća. Kao nagradu za uspješan nastup primili su slatke poklon pakete.

Hvala svima na uspješnoj suradnji i sretan Uskrs!

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.