Božićna priredba u PŠ Podbrest

Naša Područna škola u Pobrestu broji malo učenika, ali se zato svaki od njih može pohvaliti marljivošću i vrijednošću. To su još jednom pokazali pred svojim roditeljima, braćom i sestrama, bakama i djedovima te ostalim članovima obitelji i prijateljima na tradicionalnoj božićnoj priredbi koja je održana 22. prosinca 2015.

Ove su se godine posebno potrudili kako bi gostima pokazali što sve znaju i umiju. Razveselili su prisutne s recitacijama, pjesmom i scenskim prikazima na temu Božića i nadolazećih blagdana. Gosti su mogli uzeti prigodne božićne ukrase u zamjenu za dobrovoljni prilog kojim će pomoći kupnji materijala za daljnji rad učenika PŠ Podbrest. A učenici su dobili slatkiše i knjige kao nagradu za još jednu marljivu i uspješnu kalendarsku godinu koja je iza njih.

Više slika