Čitamo zajedno Kaktus bajke

Učenici Područne škole u Podbrestu nastavljaju s provođenjem aktivnosti projekta Čitajmo zajedno - čitajmo naglas: zaboravljene knjige.

Zaboravljena knjiga na polici školske knjižnice kojoj su udahnuli novi život, Kaktus bajke spisateljice Sunčane Škrinjarić svaki put iznova oduševljava velike i male čitače. Do sad su Kaktus bajke čitali sami, čitale su im učiteljice i knjižničarka, a danas ih je čitala i jedna baka koja je izdvojila svoje vrijeme da bi nam pročitala bajku Slikar pod hrastom. Bajka nam se toliko svidjela da su odmah nastale i ilustracije koje prate priču.

Zahvaljujemo gđi. Barbari Batinčić što nam je tako lijepo čitala i nadamo se da će nas uskoro opet posjetiti i čitati nam!

Pozivamo sve roditelje, bake i djedove i zainteresirane koji bi nam voljeli čitati! Bajki imamo dovoljno, a vremena za čitanje i slušanje bajki ćemo uvijek naći!

Više slika