Završnica projekta "Čitajmo zajedno - čitajmo naglas: zaboravljene knjige"

28. ožujka 2018. u Kinu Tuškanac u Zagrebu održana je priredba kojom je svečano završio sedmi ciklus Nacionalnog projekta za poticanje čitanja "Čitajmo zajedno - čitajmo naglas: zaboravljene knjige". U projekt je ove školske godine bilo uključeno 1233 učenika iz 51 škole iz cijele Hrvatske.

Na završnici su sudjelovale učenice Područne škole Anela Krčmar i Lorena Vinko koje su predstavljale knjigu Waldemara Bonselsa Pčelica Maja. One su predstavnicima škola uključenih u projekt predstavile elektroničku slikovnicu Izgubljeni dom koja je nastala tijekom projekta. 

Naša je škola ove godine sudjelovala treći put, a sudeći prema pozitivnim iskustvima, nastavit ćemo provoditi projekt i u narednim školskim godinama. 

Prolistajte slikovnicu "Izgubljeni dom" i zavirite u galeriju slika.