Proljetni sportski praznici 2023.

U OŠ Orehovica pod pokroviteljstvom UNICEF-a od 11. do 14. travnja održan je projekt "Proljetni praznici".

Cilj projekta bio je uključiti što veći broj djece u organizirani oblik tjelesne aktivnosti tijekom proljetnih praznika. Program je bio namijenjen učenicima od 3. do 7. razreda, a projekt su provodili profesor kineziologije Tihomir Grgić i učitelj Marko RužićU programu je sudjelovalo 40 učenika iz naše škole. Program se provodio od 9 do 12 sati, a svakog dana učenici su dobivali užinu i piće. Učenici su sudjelovali u raznovrsnim sportskim aktivnostima, uključujući prezentaciju sportova. Učenici su započeli dan vježbama zagrijavanja uz zanimljive i zabavne igre, te pripremnim vježbama. Posljednji dan projekta održano je natjecanje svih škola sudionika projekta u sportovima futsal i graničar. Naša je  škola bila domaćin. Natjecanje je bilo organizirano za uzrast od 3. do 4. razreda i od 5. do 8. razreda. Svi su bili vrlo motivirani i trudili se dati sve od sebe kako bi njihove škole osvojile prvo mjesto. Projekt je bio potpuno besplatan za sve učenike, koji su imali priliku aktivno provesti proljetne praznike te se pritom zabaviti i naučiti nešto novo.  Učenici su imali priliku sudjelovati u različitim aktivnostima tijekom proljetnih praznika i uživati u natjecanjima te se pritom družiti i upoznati nove prijatelje. Ukupno je 240 učenika iz šest škola Međimurske županije sudjelovalo u ovom projektu. Više o tome u fotogaleriji. Kratak video naših gošća iz KKK Šenkovec i slike sa zadnjeg dana natjecanja  pogledajte na sljedećoj poveznici: Proljetni praznici 2023.

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.