Ponovno u produženom boravku

Početkom nove školske godine i u boravku smo se ponovno okupili. Sada smo jednu godinu stariji, malo smo narasli i željni smo novih znanja i izazova.  Našem Boravku smo ispričali što smo radili preko praznika,  što nam je nedostajalo iz produženog boravka i čemu se posebno veselimo.  Baloni, koji su nas dočekali, kao da su nas pozvali na igru i podsjetili zašto volimo biti ovdje.

 

Kako sve u prirodi već polako oblači jesensko ruho, na likovnim radionicama zabavili smo se slikajući jesenske motive - kišobrane i kišu. Ti radovi sada krase naše učionice.
U četvrtak nas je posjetio novinar koji je za emisiju „Školski sat“ snimio prilog o nama i o malom dijelu onoga što radimo u produženom boravku. Pokazali smo koliko smo vješti u sastavljanju riječi, rečenica i slikovnom pismu. Slagali smo priče u slici, ispričali ih i odglumili kao pravi znalci. Neki od nas su se odvažili i dali svoj prvi intervju.
Idući tjedan očekujemo i naše prvašiće, kojima svi zajedno želimo dobrodošlicu.
Veselimo se druženju u produženom boravku!

Voditeljice produženog boravka