Pozdrav jeseni

Jeste li znali da jesen ima i svoje podanike? U posjeti su kod nas u boravku. To su čudovišta od lišća. Izradili su ih, od tuljaca i lišća, treći razredi. Da mašta radi svašta, pokazali su učenici četvrtih razreda koji su sa lišćem  naslikali životinje. Tako je nastao mali zoološki vrt. I prvašići su se igrali lišćem – oni su radili otiske od lišća i stvorili predivnu jesensku sliku. Ima jesen i svoj zbor, zbor ježića koji zna baš sve jesenske pjesme. Kovrčave ježiće izradili su učenici drugih razreda. 

Osim što smo se dobro zabavili na radionicama, učili smo i marljivo pisali zadaće, igrali se, vježbali, veselili, maštali…

Šaljemo svima jesenski pozdrav!

Voditeljice produženog boravka
 
Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.