Krećemo na ljetne praznike

Završila je još jedna školska godina, a s time i naše druženje u produženom boravku. Kako je ovo naša prva godina provođenja ove aktivnosti, odlučili smo se oprostiti na poseban način.
Zadnje dane proveli smo u vedrom duhu i opuštenoj atmosferi. Pjevali smo, plesali, prisjećali se naših aktivnosti, anegdota i pokojeg "učeničkog" i "učiteljskog" bisera. Također, zajedničkim smo fotografijama ovjekovječili posljednje dane te krenuli na ljetne praznike uz obećanje da se ponovno vidimo u jesen.

 

Svim učenicima i učiteljima OŠ Orehovica kao i posjetiteljima ove stranice
želimo ugodne ljetne praznike!

 

Voditeljice produženog boravka
Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.