Sportski dan u produženom boravku

U srijedu, 11.6.2014., organizirali smo Sportski dan u produženom boravku - naš mali festival spretnosti, brzine i izdržljivosti. Igre su osmišljene tako da razvijaju natjecateljski duh polaznika, osjećaj zajedništva, ali i da se oni pritom dobro zabave i nasmiju.

Polaznici su se natjecali u 5 disciplina: nošenje teniske loptice u žlici, vođenje lopte rukom oko čunjeva, hodanje u paru zavezanih nogu, sunožno skakanje među kolutima i preskakanje vijače. Svi smo se dobro zabavili i nasmijali, a najuspješniji natjecatelji bili su nagrađeni diplomama.

Kako je točno protekao Sportski dan možete pogledati u galeriji.


Voditeljice produženog boravka

Više slika

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.