Morski ugođaj u produženom boravku

Pred sam kraj školske godine zavladalo je sunčano i toplo vrijeme koje nagovještava dugoočekivano ljeto i boravak na moru kojem se svi radujemo pa zadnji dani u produženom boravku nisu mogi proći bez "morskih radionica".

Učenici svih razreda kreirali su čarobni morski svijet kojim vladaju koralji,  školjke,  šarene ribe, rakovi, delfini, hobotnice, a našla se tu i pokoja morska neman. Kako bi upotpunili ljetni ugođaj u našim učionicama, učenici 3. razreda izradili su sunca od otisaka svojih dlanova. 
 
Morski svijet naših mališana pogledajte u galeriji.

Voditeljice produženog boravka
 
Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.