Majčin dan

Majke su naše najbolje prijateljice, zaštitnice i vođe te stoga zaslužuju dan koji će biti posvećen samo njima. Majčin dan je blagdan u čast majki i majčinstvu koji se u velikom broju zemalja obilježava svake godine druge nedjelje u svibnju.  Povodom tog posebnog dana u produženom boravku organizirane su  kreativne radionice na kojima su učenici  1., 3. i 4. razreda izrađivali čestitke u koje su upisali svoje poruke ljubavi i različita obećanja.  Čestitke su uručili svojim majkama na sam Majčin dan. Iako je već prošao, svim majkama želimo sretan Majčin dan! 
 
Voditeljice produženog boravka
 
Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.