Dan planeta Zemlje

Dan planeta Zemlje obilježava se 22. travnja u više od 150 zemalja diljem svijeta. Povodom Dana planeta Zemlje u produženom boravku održana je glazbena radionica s učenicima 3. i 4. razreda.

Polaznici koji su bili podijeljeni u dvije grupe u veselom su ritmu pjevali pjesmice i na taj način prenosili važne ekološke poruke.  Voditeljice produženog boravka ovog su puta bile u funkciji glazbenog žirija, a članovi najbolje grupe bili su nagrađeni diplomama. Zahvaljujući učenicima 2.b i 3.a razreda nastala su dva veoma poučna plakata. Učenici 3.a razreda sastavljali su eko poruke, dok su učenici 2.b razreda crtežima prikazali kako uništavamo naš planet, ali i kako mu činimo dobro.

Rezultate rada naših polaznika pogledajte u galeriji.

Voditeljice produženog boravka

Više slika