Dan planeta Zemlje

Dan planeta Zemlje obilježava se 22. travnja u više od 150 zemalja diljem svijeta. Povodom Dana planeta Zemlje u produženom boravku održana je glazbena radionica s učenicima 3. i 4. razreda.

Polaznici koji su bili podijeljeni u dvije grupe u veselom su ritmu pjevali pjesmice i na taj način prenosili važne ekološke poruke.  Voditeljice produženog boravka ovog su puta bile u funkciji glazbenog žirija, a članovi najbolje grupe bili su nagrađeni diplomama. Zahvaljujući učenicima 2.b i 3.a razreda nastala su dva veoma poučna plakata. Učenici 3.a razreda sastavljali su eko poruke, dok su učenici 2.b razreda crtežima prikazali kako uništavamo naš planet, ali i kako mu činimo dobro.

Rezultate rada naših polaznika pogledajte u galeriji.

Voditeljice produženog boravka

Više slika

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.