Uskrs u produženom boravku

Uskrs je najveći kršćanski blagdan. Uskrsnim blagdanima slavimo Isusovo uskrsnuće, pobjedu života nad smrti, dobra nad zlom, nadu i mir. Polaznici produženog boravka također su dali svoj doprinos obilježavanju Uskrsa.

U želji da što ljepše obilježimo Isusovo uskrsnuće prigodno smo uredili učionice i hol naše stare škole.  Prostorijama je zavladalo zelenilo, pilići, zečići te puno velikih i malih, šarenih pisanica koje su učenici oslikavali temperama, vodenim bojama i pastelama.  Rezultate naših prigodnih aktivnosti možete pogledati u galeriji.

 

Svim učenicima,  učiteljima OŠ Orehovica i posjetiteljima ove stranice želimo sretan Uskrs!


Voditeljice produženog boravka

Više slika

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.