Pozdrav proljeću

Oprostili smo se od zime i napravili mjesta za proljeće.  Dolaskom toplijih dana nije oživjela samo priroda već i naši polaznici. Svi zajedno osjećamo se bolje, ljepše, veselije i puni smo energije.

Inspirirani promjenama u prirodi učenici 3. i 4. razreda oduševljeno su izradili mnoštvo proljetnih motiva i na taj način obilježili početak proljeća. Učenici 1. razreda postali su slikari i vodenim bojama naslikali „Cvijet kojeg još nitko nije vidio“.

Što su sve učenici osmislili, nacrtali, naslikali i izradili možete pogledati u galeriji slika.

Voditeljice produženog boravka
Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.