Maškare, maškare

Razdoblje prije Korizme u kojem se priređuju povorke maškara naziva se najčešće karneval, poklade ili fašnik. U vrijeme maškara barem na jedan dan možemo zaboraviti na stvarnost i maskirati se u što god poželimo. Tako je u produženom boravku u veseloj atmosferi održana radionica u kojoj su učenici 1. i 3. razreda od običnih, sivih kartona i kolaž-papira kreirali šarene, vesele i otkačene maske.

Batman, Spiderman, vještice, gusari, čarobnjaci i mnogi drugi imaginarni likovi zavladali su prostorijama stare škole. Tjedan smo završili plesom pod maskama s 2. i 4. razredima.

Kako smo obilježili fašnik u produženom boravku možete pogledati u galeriji ispod.


Voditeljice produženog boravka

Više slika

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.