U iščekivanju Valentinova

Jedni ga zovu Valentinovo, drugi Dan ljubavi, a treći Dan zaljubljenih. No, kojim ga god imenom zvali, uvijek je lijepo obilježiti taj dan i drugima pokazati  koliko su nam važni.  Praznik ljubavi se službeno obilježava 14. veljače, no u naše je učionice već sada ušao duh Valentinova. 

U ovom su se tjednu naši mali polaznici podsjetili kako je ljubav važna, kako postoje različite vrste ljubavi, kako ljubav pokreće svijet, a poveli smo i raspravu o najboljim poklonima za taj dan. U želji da u naš produženi boravak unesemo „valentinovsko raspoloženje“,  prostorije naše stare škole ukrasili smo šarenim srcima, zaljubljenim ptičicama i ribicama koje su učenici izradili isključivo od srca te ih potom ukrasili prema vlastitim željama i trenutnoj inspiraciji.

Zavirite u naše učionice....


Voditeljice produženog boravka

Više slika