Ponovno u produženom boravku nakon zimskih praznika

Nakon tri tjedna zimskih praznika vratili smo se u školske klupe. Odmorili smo se i sakupili energije za nove izazove koji nas očekuju u drugom polugodištu. Na našem prvom susretu prisjetili smo se kako smo proveli zimske praznike i svoje doživljaje ispričali našem Boravku koji je bio pomalo usamljen.  U želji da u našim polaznicima probudimo natjecateljski duh i potaknemo razvoj „malih sivih ćelija“, organizirali smo „Dan enigmatike“. Pripremili smo različite mozgalice, pitalice i ostale zabavne sadržaje, a učenici su svježih i odmorenih glavica uspješno istraživali, promišljali i otkrivali. 
U nestrpljivom iščekivanju zimskih radosti i nadi da će nam ove zime zaista trebati, izradili smo šarene kape, rukavice i šalove te njima ukrasili zidove i panoe naše stare škole.

Rezultate rada naših malenih polaznika možete pogledati u galeriji.

Voditeljice produženog boravka

Više slika