Advent u produženom boravku

Advent mnogi ljudi opisuju kao najradosnije doba godine posvećeno ukrašavanju doma, kićenju božićnog drvca, darivanju, druženju, zajedništvu te širenju pozitivnih emocija unutar obitelji, ali i šire.
To je vrijeme budnosti, vrijeme isčekivanja Isusova rođenja.

U želji da duh adventa unesemo u produženi boravak te da što dostojnije i ljepše obilježimo Kristovo rođenje prigodno smo ukrasili prostorije u kojima boravimo te hol naše stare škole.

Okitili smo božićno drvce, složili papirnati bor od fotografija svih polaznika te fotografija voditeljica aktivnosti produženog boravka, izradili adventski kalendar lijepih želja, čizmice, čestitke, anđele, 3D-borove, učeničkim radovima ukrasili zidove i panoe te zasijali pšenicu. Rezultate naših prigodnih aktivnosti možete pogledati u galeriji ispod.

Svi učenicima i učiteljima OŠ Orehovica kao i posjetiteljima ove stranice želimo
čestit Božić te uspješu 2014. godinu!


Voditeljice i polaznici aktivnosti produženog boravka

Više slika

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.