Izrada božićnih ukrasa u produženom boravku

Vrijeme je došašća pa smo i u produženom boravku proveli prigodne radionice na tu temu.

Učenici, sa svojim učiteljicama, izrađivali su ukrase za božićno drvce koje krasi glavni hol naše škole. Ukrase smo radili od tijesta, koje su učenici sami zamijesili od brašna, soli i vode. Tijesto su zatim razvaljali te kalupima izrezivali različite oblike, koje su nakon sušenja ukrasili. U drugoj radionici radili smo ukrase od kolaž papira. Od papira su složili i šarene lance za naš bor. Bilo je i natjecanja čiji je lanac najduži.

Ti svi ukrasi krase naš bor, kojeg smo zajedno okitili. Tako smo duh adventa unijeli u prostorije stare škole.

Više slika

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.