Zagonetna Mura ponovo kraj Mure

Učenici polaznici Zagonetne Mure u petak 6. svibnja 2016. godine ponovo su posjetili područje Starog mlina u Žabniku.

Učenici su radili podijeljeni u grupe od 3 učenika. Radionice u kojima su sudjelovali bile su:
- geološka radionica,
- prikupljanje ostataka meteorita magnetom,
- izrada topološke karte područja Starog mlina u Žabniku,
- izrada vjetrokaza.

Svaka je grupa prošla kroz sve radionice, a pitanje "Već je gotovo?!" pokazuje da nam je vrijeme opet prošlo u trenu. Nakon radionica, učenici su otkrili zagonetnu lokaciju i u njoj se počastili večerom.

Sljedeći izlazak na teren planiran je za 19. svibnja kada će nam domaćin biti Javna ustanova za zaštitu prirode Međimurska priroda, naš partner u projektu.

Tim Zagonetna Mura

Više slika

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.