Predškolci u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu

Dana 5. ožujka 2024., predškolske skupine „Zvjezdice“, „Bubamare“ i „Pčelice“ posjetile su Varaždin.

Nakon uzbudljivog putovanja autobusom, prošetali smo gradskim parkom i ulicama Korza gdje smo zavirili u šarene izloge. Skoknuli smo do Grgura Ninskog i zidina starog grada gdje smo se osvježili sendvičima, sokovima i grickalicama. U gradskom parku naišli smo na dječje igralište puno zanimljivih igrala. I napokon smo stigli u Hrvatsko narodno kazalište gdje nas je čekala predstava „Grimmix“. Ušetali smo u bajke zajedno sa Snjeguljicom, Crvenkapicom, lovcem i princom. Veselja i smijeha nije nedostajalo.

Puni dojmova vratili smo se kući!

Odgojiteljice

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.