ZAVRŠNA PRIREDBA PREDŠKOLACA

U utorak, 18. lipnja 2024. predškolske skupine „Zvjezdice“, „Pčelice“ i „Bubamare“ održale su svoju završnu priredbu.

U holu škole, pred okupljenim roditeljima, djedovima, bakama, tetama i ostalim uzvanicima, djeca su se oprostila od svojih odgojiteljica i veselih predškolskih dana. Predškolci su pokazali što su naučili kroz pjesme, recitaciju i ples. Nakon prigodnog programa, djeci su uručene diplome, a druženje djece i odraslih nastavljeno je u sjenici školskog dvorišta. Predškolcima sretno u novim školskim avanturama!

Odgojiteljice

 

 

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.