Obilježavanje Svjetskog dana nepušenja

U utorak, 28.5.2019. godine u Centru za kulturu u Čakovcu obilježili smo Svjetski dan nepušenja i završetak projekta Treninga životnih vještina.

Na obilježavanju su sudjelovali učitelji koji su provodili projekt - Đurđica Lukač, Jasenka Jekić i Adela Tompoš te koordinatorica projekta Irena Mekovec Kolarić. Svaki učitelj je poveo jednog učenika iz svog razreda. Od učenika su sudjelovali Marina Marić, Patrik Balog, Lucija Štefićar i Vanessa Kovač.

Nakon prigodnog programa učenici su sudjelovali na sportskim aktivnostima u parku. U Centru za kulturu nazočili smo i izložbi završnih radova projekta koje su na vrlo kreativan i zanimljiv način izradili učenici svih osnovnih škola Međimurske županije.