Sveti Nikola u našoj školi

Ove godine sveti Nikola nije stigao na velika vrata, već se prišuljao na stražnji ulaz i popeo na tribine naše sportske dvorane!

Učenici su načuli da se sprema njegov dolazak pa su pohrlili u dvoranu i zazivali njegovo ime... Sveti Nikola pojavio se na tribinama, pozdravio s učenicima, porazgovarao o tome kakvi su bili tijekom cijele godine, izmolio molitvu, te preko ograde spustio poklone koji su bili zavezani užetom i dao njihovim učiteljicama da ih podijele učenicima!

Na kraju, nakon što su mu zahvalili, učenici su svom omiljenom svecu obećali da će i u idućoj godini biti dobri te da se vesele ponovnom susretnu nagodinu! Dolazak svetog Nikole u školu OŠ Orehovica omogućila je Općina Orehovica. Kako je bilo, pogledajte u našoj fotogaleriji!