Online Božić

Vratila su se luda vremena kad nastavu moramo pratiti od kuće. I sve bi bilo nekako drugačije da nije prosinac, najljepši i najradosniji mjesec u godini.

Još od početka studenog planiramo aktivnosti kako bi nam taj mjesec bio poseban, drugačiji. Veselili smo se projektu 20 dana dobrote i svim aktivnostima koje nam on nosi. Znate što?

Sve što smo mogli, ostvarili smo jer smo obitelj – u školi, ali i izvan nje. Posijali smo pšenicu, pisali lijepe poruke jedni drugima, pismo zahvale roditeljima, pomagali u kućanskim poslovima, pekli omiljene kolače i prikupili recepte (link na božićnu kuharicu ispod teksta), družili se i igrali s obitelji, zvali djeda i baku da ih malo razveselimo, plesali, radili božićne foto uspomene, čak nam je i sveti Nikola ostavio poklone, iako nas nije bilo u školi. Ipak, najponosniji smo na našu malu akciju kojom smo jednoj obitelji uljepšali Božić. Čitali smo početkom mjeseca pjesmu naslova Prosinac i nikako da shvatimo što točno znače stihovi: 

Ali najljepše je u prosincu što obiluje čudima, a najbolja su ona koja kriju se u ljudima (S.M.)

Sada znamo…

 

Sretan i blagoslovljen Božić te bolju,

zdraviju i veseliju novu godinu 

od srca vam želi 2.b

Božićni kolači