100.dan škole i Valentinovo u 2.a razredu

Učenici 2.a razreda obilježili su 100.dan škole tako što su na hrvatskom jeziku sami smišljali rečenice od ukupno sto riječi. Na satu matematike učenici su imali 100 sekundi za rješavanje zadataka zbrajanja i oduzimanja brojeva do 100, a učenik s najviše točnih rezultata u zadanom vremenu dobio je titulu Matematičara dana.

Na kraju smo izrađivali krune, prisjetili se i zapisali što smo sve naučili u ovih 100 dana 2.razreda.

Na Valentinovo smo čitali poruke koje su pisali učenici nekoliko dana prije samog Valentinova, darivali se čokoladama i lijepim riječima.