Hrvatski olimpijski dan u PŠ Podbrest

Učenici 1.c/2.d, 3.c/4.c razreda zajedno sa svojim učiteljicama Petrom Srnec i Tatjanom Šafarić obilježili su protekle srijede  Hrvatski olimpijski dan.

 

 Taj dan posvećen je promicanju važnosti bavljenja sportom te jačanju olimpijskog duha. Odjevena u bijele majice, na simboličan način, djeca su predstavljala mir, prijateljstvo i toleranciju.Učenicu su saznali  što predstavljaju olimpijski krugovi , koji su  olimpijski sportovi, koji su naši  hrvatski sportaši bili uspješni na OI. Crtali su se olimpijski krugovi  i najpopularniji sportovi te smo dan završili nezaobilaznom šetnjom  i  igrom na obližnjem igralištu.

Petra Srnec

 

 

 

 

 

 

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.