Hrvatski olimpijski dan u PŠ Podbrest

Učenici 1.c/2.d, 3.c/4.c razreda zajedno sa svojim učiteljicama Petrom Srnec i Tatjanom Šafarić obilježili su protekle srijede  Hrvatski olimpijski dan.

Taj dan posvećen je promicanju važnosti bavljenja sportom te jačanju olimpijskog duha. Odjevena u bijele majice, na simboličan način, djeca su predstavljala mir, prijateljstvo i toleranciju.Učenicu su saznali  što predstavljaju olimpijski krugovi , koji su  olimpijski sportovi, koji su naši  hrvatski sportaši bili uspješni na OI. Crtali su se olimpijski krugovi  i najpopularniji sportovi te smo dan završili nezaobilaznom šetnjom  i  igrom na obližnjem igralištu.

Petra Srnec