Prvašići u posjetu Knjižnici „Nikola Zrinski“ u Čakovcu

Učenici prvih razreda naše škole posjetili su 17. studenog 2022. godine Dječji odjel knjižnice „Nikola Zrinski“ u Čakovcu.

Djeca su upoznala prostor knjižnice, saznala su kako se učlaniti u knjižnicu te što je članska iskaznica, naučila su kako se treba odnositi prema knjigama te kako ih čuvati od oštećenja. U multimedijalnoj dvorani knjižnice slušala su slikovnicu „Plava patka“ koja govori o odanosti i bezuvjetnoj ljubavi, a koju je napisala Lillia Lee. 

Najveseliji dio izvanučioničke nastave bila je šetnja gradom. Djeca su upoznala značajne građevine u centru grada, upoznala promet, obišla tržnicu, pokušala zagrliti božićnu jelku. Pjesme i veselja nije nedostajalo što možete vidjeti na fotografijama u nastavku.

 

Učiteljica Marijana

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.