Zima u matematici

Godišnja doba nisu rezervirana samo za promatranje u prirodi, zima se može izvrsno prikazati i matematičkim jezikom.

Učenici sedmog razreda dobili su zadatak od svoje učiteljice Ive Matulin Martinjak neka prikažu zimske motive u koordinatnom sustavu u ravnini sa pripadajućim koordinatama. Radovi koji su nastali plod su dječje originalnosti, kreativnosti i maštovitosti. Zimsku radost viđeno dječjim okom u matematičkom svijetu pogledajte u nastavku.

 

učiteljica Iva Matulina Martinjak

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.