Izlet trećih razreda u Zagreb

Vjetrovito jutro 15. ožujka nije omelo učenike trećih razreda da krenu na put prema Zagrebu.

 Izvanučioničnu nastavu započeli smo radno; posjetom Romskom kulturno-edukacijskom centru u Zagrebu gdje su učenici  imali organizirane interaktivne edukativno-obrazovne radionice u vremenu od 9 do 12 sati. Radionice su protekle u veselom i natjecateljskom ozračju, nakon radionica, najbolji su nagrađeni medaljama i peharom. Vrijeme nam je brzo prolazilo, pa smo na vrijeme kao pravi sportaši morali stići do Muzeja sportskih zgoda. U muzeju smo saznali mnogo zanimljivih i do tada neistraženih informacija o počecima sporta kroz predavanje i kratkog kviza. Zatim smo i mi na tren postali sportaši i okušali se u mačevanju, boksu, hokeju na ledu, gimnastici, veslanju pa čak i skijanju. Saznali smo koje su dimenzije naših sportskih igrališta, čiji otisak dlana na lopti je najveći, koliko je rekord ronjenja na dah, tko su naši najbolji sportaši i još puno toga. Kako bi sve prošlo u najboljem redu pobrinule su se naše učiteljice Maja Srnec, Emina Mlinarić, Tatjana Šafarić, knjižničarka Matea Herman Talaš i asistentica Sanja Kovačić.

Unatoč prohladnom vremenu, odlično smo se zabavili i lijepo proveli dan u Zagrebu.

 Više fotografija pogledajte na sljedećoj poveznici:izlet u Zagreb.

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.