Državna smotra iz Građanskog odgoja i obrazovanja

Državnu smotru projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja u korelaciji s drugim međupredmetnim temama – Projekt građanin 2023. koja se održala u subotu 20.5. obogatilo  je 17 projekata učenika OŠ i SŠ Međimurske županije.

Među njima s ponosom ističemo učenike naše škole u sastavu: Marin Plaftak, Nina Novosel, Emili Hajdinjak i Estellu Janušić pod mentorstvom njihovih učiteljica Senije Zadravec-Kermek i Branke Matjanec. Učenici su se istaknuli odličnim, preciznim i kreativnim plakatima, ali prije svega pokazali su svoje izvrsne prezentacijske vještine. Marljivost i trud naših učenika u suradnji s njihovim mentoricama pokazan je u punom svjetlu.

Po završetku smotre učenici i mentori Međimurske županije uživali su na Bunedku u igri i ljepoti izložbe cvijeća Floraart jer su to i zavrijedili, ne samo to nego i puno više. Još jednom čestitamo!

učiteljica Branka Matjanec