Obilježen HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN u razrednoj nastavi

Naša škola sudjelovala je u obilježavanju sportske manifestacije pod nazivom Hrvatski olimpijski dan (HOD), 13.rujna 2023.godine.

Hrvatski olimpijski odbor 2007.godine pokrenuo je ovu manifestaciju s ciljem masovnijeg uključivanja građana u različite sportske aktivnosti kako bi se osvijestila važnost redovnog bavljenja tjelesnim aktivnostima svakog čovjeka, a posebno djece i mladih. Element koji povezuje sudionike Hrvatskog olimpijskog dana je bijela majica, tako su se i učenici od prvog do četvrtog razreda zajedno sa svojim učiteljima uključili u obilježavanje tog dana kraćom pješačkom turom obučeni u bijele majice. Iako je šetnja bila kratka, trebalo bi je češće ponavljati, zaključili su učenici.

 

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.