Izlet razredne nastave u Varaždin

Utorak, 7.11.2023.godine bio je rezerviran za izlet u Varaždin.

Naše putovanje vodilo nas je do Hrvatskog narodnog kazališta u Varaždinu gdje je razredna nastava od prvog do četvrtog razreda pogledalo kazališnu predstavu Krokodil Marko. Je li doma stvarno najljepše?, odgovor na to pitanje dali su nam glumci iz predstave uz naše aktivno sudjelovanje. Odlična, interaktivna predstava oduševila je naše učenike. Puni dojmova nakon predstave uputili smo se prema Muzeju hrvatskog vatrogastva koji ove godine obilježava 120 godina postojanja. Duga je to tradicija koja je vrijedna u kulturnom i društvenom smislu. Kako izgleda život i posao vatrogasaca nekad i danas, koje su njihove zadaće i koliko je to izazovan posao, naučili su to naši učenici u samom Muzeju, ali i postrojbi. Bilo je vremena za igru i odmor, a naposljetku i za odlazak kućama.

Kako nam je bilo pogledajte u fotogaleriji.

 

 

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.