Odlični geografi na Županijskom natjecanju iz geografije

Na Županijskom natjecanju iz geografije, održanom 22.3.2024. u OŠ Petar Zrinski Šenkovec sudjelovalo je čak osmero učenika naše škole

Svi postigli odlične rezultate, no moramo izdvojiti Izabelu Orsag, učenicu 5. razreda i Marina Plaftaka, učenika 6. razreda koji su osvojili prva mjesta te će biti predloženi za sudjelovanje na Državnom natjecanju iz geografije koje će se održati u svibnju ove godine.

Čestitamo našim mladim geografima i njihovoj mentorici prof. Aleksandri Srnec!

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.