Terenska nastava 4.razreda

Dana 12. travnja 2024. učenici 4.a/b/c i 3.c razreda posjetili su Centar za posjetitelje Med dvemi vodami u Križovcu.

Djeca su se uz stručno vodstvo upoznala sa tihim životom ptica i riba, patki, leptira, vretenaca, vidri, dabrova, sova…a sve to uz pomoć vrhunskih ilustracija i video-klipova koje prikazuju scene prirode i životinja koje ne bi imali priliku vidjeti uživo.

Taj dan bio je predviđen i za zanimljivu i poučnu radionicu u Žabniku pod nazivom Mali istraživači Svetomartinske Mure. Više od sati i pol pješačenja kraj rijeke Mure, istraživanje živog svijeta, proučavanje tragova dabrove aktivnosti, razgledavanje pašnjaka s međimurskim konjima djeci je bilo i više nego zanimljivo. Doma smo se vratili vrlo sretni i puni dojmova.

Maja Srnec, učiteljica

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.