Finale županijskog prvenstva u graničarima

U ponedjeljak, 15. 4. 2024. naša je škola bila domaćin u županijskom finalu u graničaru za učenike četvrtih razreda.

Šest ekipa odmjeravalo je svoje snage. Sudjelovale su OŠ Orehovica, OŠ Strahoninec, OŠ Donja Dubrava, I. OŠ Čakovec, II. OŠ Čakovec i OŠ Mursko Središće. Nakon odličnih sportskih borbi na terenu, najbolja je bila I. OŠ Čakovec, drugo mjesto pripalo je OŠ Donja Dubrava i treće II. OŠ Čakovec.

Čestitamo još jednom svima na fer pleju i odličnoj igri.

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.