Drugi razredi priredbom razveselili majke

Mama je snažna poput najjače stijene, nježna poput pamuka, plaha poput ptice... Ona je čudesna i nadasve jedinstvena. Njena ljubav je bezuvjetna i bezvremenska. Bez nje ne bi bilo svijeta…

U četvrtak 9. svibnja 2024. godine učenici 2.a i 2.b razreda i njihove učiteljice Marijana Višnjić i Senija Zadravec-Kermek priredili su priredbu za Majčin dan. Priredbi punoj recitacija i pjesma odazvalo se mnogo mama. Bili su tu i tate, djedovi i bake, braća i sestre. Pala je pokoja suza radosnica, mnoštvo zagrljaja, toplih riječi i poljubaca. Učenici su na kraju priredbe uručili mamama marame koje su sami oslikali. 

učiteljica Marijana Višnjić

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.