Četvrtaši na dvodnevnom izletu u Istri

Dana 13. i 14. lipnja 2024. učenici četvrtih razreda u pratnji učiteljica i asistentica bili su na dvodnevnom izletu u Istri

Prvog dana posjetili smo grad Pulu. Uz pratnju vodiča razgledali smo Arenu, Herkulova vrata, Slavoluk Sergijevaca, Forum, Augustov hram i gradsku vijećnicu. Nakon toga uputili smo se u pulski Aquarium u tematski razgled.

Drugog dana vozili smo se brodom od Fažane do Nacionalnog parka Brijuni. Park smo obilazili panoramskim eko vlakićem i pješice. Razgledali smo muzej, zbirku prepariranih životinja, arheološko nalazište te zoološki vrt na otvorenome. Posebno nas je veselilo kupanje u moru i zabava u disco klubu u sklopu hotela Pula.

Veseli i puni dojmova vratili smo se u Orehovicu.

Kako smo se proveli, možete pogledati u galeriji fotografija.

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.