Završna priredba

U prepunoj dvorani održana je priredba povodom završetka školske godine. Učenici su svojim kreativnim i maštovitim nastupima oduševili posjetitelje i još jednom pokazali svoje sposobnosti pjevanja, plesanja i glume. Ravnatelj škole zahvalio je svim učenicima i njihovim mentorima koji su doprinijeli izvrsnim rezultatima na natjecanjima te im uručio priznanja. Pred sam kraj priredbe uživali smo u pravom spektaklu i svjedočili budućoj zvijezdi u glazbenom usponu. Mihael Horvat "pomeo" je scenu te digao sve na noge izvedbom eurovizijskog hita RIm Tim Tagi Dim.
 
 
 
 
 
Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.