Dvodnevni izlet šestih razreda

Dane 14.6.2024. i 15.6.2024. učenici 6. razreda krenuli su na dvodnevni izlet uz pratnju svojih razrednica.

Prvi dan razgledali smo špilju Vrelo i prošetali uz jezero Bajer u Fužinama. Nakon toga smjestili smo se u PD Bijele Stijene u Tuku Vojnom gdje smo i prenoćili. Ostatak dana učenici su imali slobodno vrijeme za odmor, šetnju, druženje i uživanje u krajoliku. Drugi dan nakon doručka krenuli smo u Novi Vinodolski. Učenici su imali slobodno vrijeme za kupanje, sunčanje, šetnju i ručak. U popodnevnim satima krenuli smo prema Orehovici.

 

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.