Fašnički ples učenika prvih i trećih razreda

Iako najkraći mjesec u godini, veljača je i više nego ispunjena najrazličitijim aktivnostima. Osim što je prozvana „mjesecom ljubavi“, veljaču obilježava i tradicionalan maskenbal. Naša je škola i ove godine „ugostila“ neobične, čarobne, pomalo zagonetne likove.

Učenici prvih i trećih razreda u utorak su svojim maskama „oživjeli“ poslijepodnevnu smjenu. U veselom i živahnom društvu našli su se: super junaci, princeze, vatrogasci, mačke, kauboji, vještice, klaunovi, patuljci, gusari, Pipi Duge Čarape, stare bakice, … Šaroliko i glasno društvo najprije je prošetalo selom te se zatim okušalo u plesnim koracima. Fašničkom plesu pridružila se predškolska grupa „Sovice“. Djelić opuštene i zabavne atmosfere koja je vladala toga dana pogledajte na fotografijama  u nastavku.

Više slika