Izlet učenika 2. i 3. razreda u MiniPolis
- Detalji
- Kreirano: Petak, 29 Svibanj 2026 10:26
- Ažurirano: Petak, 29 Svibanj 2026 10:28
- Objavljeno: Petak, 29 Svibanj 2026 10:26
- Napisao/la Emina Mlinarić
U petak 22. svibnja 2026. učenici drugih i trećih razreda OŠ Orehovica u pratnji svojih učiteljica išli su na jednodnevni izlet u MiniPolis u Zagrebu.
Tijekom posjeta MiniPolisu sudjelovali su u brojnim edukativnim i zabavnim aktivnostima kroz koje su na zanimljiv način upoznavali različita zanimanja i razvijali svoje vještine. Kroz program su ih vodile stručne animatorice koje su svojim pristupom i zanimljivim sadržajima poticale učenike na aktivno sudjelovanje, suradnju i kreativno razmišljanje.
Nakon obilaska i aktivnosti u Minipolisu, učenici su ručali u McDonald'su, gdje su se odmorili i okrijepili prije povratka kući.
Izlet u Zagreb protekao je u ugodnom ozračju te je učenicima pružio mnoštvo novih iskustava, znanja i lijepih uspomena.
http://www.os-orehovica.hr/home/index.php/8-vijesti/2393-izlet-ucenika-2-i-3-razreda-u-minipolis#sigFreeIddc268adb62