Izlet učenika 2. i 3. razreda u MiniPolis

U petak 22. svibnja 2026. učenici drugih i trećih razreda OŠ Orehovica u pratnji svojih učiteljica išli su na jednodnevni izlet u MiniPolis u Zagrebu. 

Tijekom posjeta MiniPolisu sudjelovali su u brojnim edukativnim i zabavnim aktivnostima kroz koje su na zanimljiv način upoznavali različita zanimanja i razvijali svoje vještine. Kroz program su ih vodile stručne animatorice koje su svojim pristupom i zanimljivim sadržajima poticale učenike na aktivno sudjelovanje, suradnju i kreativno razmišljanje.

Nakon obilaska i aktivnosti u Minipolisu, učenici su ručali u McDonald'su, gdje su se odmorili i okrijepili prije povratka kući. 

Izlet u Zagreb protekao je u ugodnom ozračju te je učenicima pružio mnoštvo novih iskustava, znanja i lijepih uspomena.

 

Kolačići

Ovo mrežno mjesto koristi samo kolačiće (engl. cookies) nužne za ispravan prikaz sadržaja mrežnih stranica. Ne prikupljamo, pohranjujemo niti obrađujemo osobne podatke posjetitelja. Nastavkom pregleda naših mrežnih stranica prihvaćate da se nužni kolačići spreme na vaš uređaj.