Noćenje pod zvijezdama na Plešivici
- Detalji
- Kreirano: Srijeda, 17 Lipanj 2026 08:16
- Ažurirano: Srijeda, 17 Lipanj 2026 08:21
- Objavljeno: Srijeda, 17 Lipanj 2026 08:16
- Napisao/la Jasminka Dodlek
Učenici 8.b razreda oprostili su se od osnovne škole nezaboravnim dvodnevnim kampiranjem na Plešivici u gornjem Međimurju.
Od petka 12. lipnja do subote 13. lipnja, osmaši su zamijenili školske klupe šatorima. Na predivnoj lokaciji u gornjem Međimurju, na neformalan i zabavan način, obilježili su kraj svog osnovnoškolskog obrazovanja. Popodne je prošlo u znaku postavljanja šatora, šetnje trim-stazom, pripreme večernjeg menija – pekle su se kobasice, jeger salama i hrenovke na otvorenoj vatri, igranju nogometa i badmintona, a večer je bila ispunjena pjesmom, smijehom i razgovorom. Uz učenike su cijelo vrijeme bili njihova razrednica Jasminka Dodlek i učitelj tehničke kulture Zvonko Ljubić. Oni su se pobrinuli da kampiranje na Plešivici prođe u sigurnom i veselom okruženju. U sve se možete uvjeriti u našoj fotogaleriji…
http://www.os-orehovica.hr/home/index.php/8-vijesti/2404-nocenje-pod-zvijezdama-na-plesivici#sigFreeId75d4fcb38d