Predsjednički izbori u našoj školi

Dana 5. listopada 2016. u našoj školi održani su izbori za predsjednika Vijeća učenika.

Izbori za predsjednika Vijeća učenika su završna aktivnost u sklopu projekta "Predsjednički izbori" koji se već druge godine provodi u okviru programa građanskog odgoja i obrazovanja.

Kandidati, predsjednici razreda su svim učenicima i djelatnicima Škole predstavili svoje prijedloge, mišljenja i probleme. Nakon predstavljanja programa kandidati su s defektologinjom Irenom Mekovec Kolarić u školskoj knjižnici tajnim glasanjem izabrali predsjednika Vijeća učenika naše škole za predstojeću školsku godinu.

Nakon dva kruga glasanja, za predsjednika je izabran Tin Plaftak, učenik 7.b razreda, a njegova zamjenica je Adriana Klobučarić, učenica 8.a razreda.

Tin Plaftak

Više slika (Flickr)