Posjeta učiteljice Marijane 4.a razredu

Prošli je utorak bio uzbudljiv dan za nas. Posjetila nas je naša učiteljica Marijana. Bili smo jako uzbuđeni i sretni i jedva smo čekali kad će stići. Zamišljali smo je kako izgleda, kakvu boju kose ima i kakvu joj je frizura. Pod odmorom smo trčali provjeravati je li stigla, a kad smo vidjeli njen auto…našoj sreći nije bilo kraja. 

Kad je ušla u razred, najprije smo se zagrlili. Zatim smo, po dobrom starom običaju sjeli u krug i pričali o najvažnijim događajima koji su obilježili vrijeme otkad učiteljica nije s nama, smijali se, zezali i uživali. Učiteljica nas je počastila slatkišima i kolačićima. Svi smo se složili da nije samo najbolja učiteljica, već peče i najbolje kolače! Kad se oglasilo zvono, nismo baš bili sretni jer je prekratko trajalo. 

Svojim smo roditeljima s veseljem i uzbuđenjem ispričali o posjetu učiteljice Marijane. Jako nam je nedostajala i voljeli bismo da nam dođe opet. 

4.a