Igrokazi Jadranke Čunčić-Bandov: Šale, trice i zvrndalice

U ponedjeljak, 29. siječnja 2018. bila je organizirana lutkarska kolaž predstava za predškolce i učenike razredne nastave. Susret se održao u  školskoj dvorani stare škole.

Opuštena i nasmiješena lica djece pozorno su pratila svaki dio predstave. Poznata spisateljica za djecu Jadranka Čunčić Bandov  učenicima  je prikazala kratke šaljive igrokaze koji su im se jako svidjeli. Najviše im se dopao igrokaz Slon i bubamara u kom su  glumili i učenici i Mačka i miš u kojem su učenici imali kostime miša i glumili zajedno sa spisateljicom. Djeca su bila jako zadovoljna i jako su pljeskala. Na kraju predstave spisateljica je pokazala učenicima  od čega izrađuje lutke. Materijali su tikvice raznih oblika i predmeti iz kućanstva, kao što su košare, spužve, kuhače i slično.

Pripremila: Nataša Borščak, knjižničarka