Ples pod maskama

Ovog petka, 9. veljače 2018. organizirao se ples pod maskama za učenike predmetne nastave. Uz prigodne pjesme i ples, u holu naše škole izabrane su najbolje maske i plesači koji su bili nagrađeni slatkim proizvodima.

Zamaskirani učenici prošetali su se po razredima, a zatim svi zajedno. Zatim su trebali zaplesati u paru držeći balon. Na kraju smo za njih pripremili iznenađenje. Program  su vodili vjeroučitelj Nino Jambrović, a učiteljica Adela Tomptoš zamaskirala se u lego figuru i bodrila maškare. Sve je pozorno pratio naš žiri, a to su bili: učiteljica hrvatskoga jezika Ivanka Novak i učitelj biologije i kemije Tomislav Vrbanec. Svi su uz pljesak bodrili zamaskirane natjecatelje. Zavirite u fotogaleriju.